Senica si v aktuálnej sezóne získala prestupom Egyho Maulanu Vikriho obrovské množstvo fanúšikov v Indonézii. Vyzerá to tak, že teraz o všetkých príde. Klub v rozpade si ešte nejakým spôsobom držal túto superstar z Ázie, no ani to nejde donekonečna. Egy prišiel do Senice v lete minulého roka a na svoje konto si pripísal dva góly. Svojou hrou najmä v úvode sezóny dokazaval svoje kvality. Časom sa však z hry vytrácal, za tým však môže byť zlá situácia v klube, ktorá určite doľahla aj na neho. Cez zimu Senica získala aj Witana, ktorý je Egyho kamarát a spoluhráč z reprezentácie. Za oboma týmito príchodmi bol David Balda, ktorý taktiež už v klube nepôsobí.

Egy a ani Witan sa už na Slovensku nenachádzajú. Podľa našich informácii odleteli domov a niekoľko fanúšikov zastihlo Egyho v katarskej Duahe.

Dnes Senica opäť s dorastom. Podľa viacerých informácii, skupina hráčov čakala do piatku na splnenie sľubov o vyplatení určitej sumy, no opäť sa nedočkali. Peniaze nik z hráčov nevidel a tak zápas s Michalovcami odohrajú opäť dorastenci. V Senici tak opäť graduje situácia.