Na štadión v Bratislave si v stredu večer našlo cestu 10 500 divákov. Už v úvodných sekundách dostal žltú kartu hráč hostí Teidi. V úvode malo viac z hry Batumi, ktoré držalo loptu. Z ničoho nič sa do 1000% šance dostal Medvedev, ten však nechal vyniknúť brankára hostí. Z následného rohu Weissa mal skvelú strelu z voleja Zmrhal, opäť bol však fantastický brankár Kupatadze. Kuco sa prvý krát predviedol fanúšikom Slovana v 38. min, keď svojou typickou strelou vyprášil rukavice brankára. V 41. minúte prišlo vylúčenie pre kapitána hostí Kobakhidzeho, po druhej žltej karte. Do polčasovej prestávky sa šlo za bezgólovej remízy 0:0.

Hostia vstúpili lepšie aj do druhého polčasu, keď za 7 minút dokázali 3x ohroziť Chovana. Trénerovi Weissovi sa výkon svojich zverencov nemohol vôbec páčiť, čo vyústilo do trojnásobného striedania. Premiéru si odbil Chakvetadze, ktorý po minúte na ihrisku predviedol svoju genialitu. Finálnou prihrávkou poslal do šance Medvedeva, ktorý opäť nevyužil svoju šancu. Zaujímavá situácia nastala v 79. min zápasu, keď z ihriska odišiel kapitán V.Weiss ml. a kapitánsku pásku na ruku dostal Kankava, ten ju však odmietol, stiahol z ruky a odovzdal Kuckovi. Pár minút na to bol vystriedaný aj Kuco a v tom momente už kapitánsku pásku Kankava odmietnuť nemohol. Slovan nedokázal v presilovke nič vymyslieť. V 90. min mohlo ísť Batumi do vedenia. Prudká strela však našťastie pre Slovan letela priamo na Chovana.

Slovan doma nedokázal zvíťaziť a na štadióne Batumi v Gruzinsku bude mať nesmierne ťažkú pozíciu. Belasí boli po záverečnom hvizde vypískaní vlastnými fanúšikmi.