Po reprezentačnej prestávke tu máme opäť Fortuna ligu. 15.kolo odštartuje pod Čebraťom, kde domáci Ružomberok vyzve AS Trenčín.
Pred zápasom sme vyspovedali útočníka Ružomberka, Martina Regáliho.

𝘼𝙝𝙤𝙟 𝙍𝙚𝙜𝙚, 𝙥𝙧𝙞𝙗𝙡𝙞𝙯̌𝙣𝙚 𝙥𝙧𝙚𝙙 𝙢𝙚𝙨𝙞𝙖𝙘𝙤𝙢 𝙩𝙞 𝙩𝙫𝙤𝙟𝙖 𝙥𝙖𝙧𝙩𝙣𝙚𝙧𝙠𝙖 𝘿𝙤𝙢𝙞𝙣𝙞𝙠𝙖 𝙥𝙧𝙞𝙫𝙞𝙚𝙙𝙡𝙖 𝙣𝙖 𝙨𝙫𝙚𝙩 𝙙𝙘𝙚́𝙧𝙠𝙪, 𝙖𝙠𝙤 𝙨𝙞 𝙪𝙯̌𝙞́𝙫𝙖𝙨̌ 𝙧𝙤𝙡𝙪 𝙤𝙩𝙘𝙖?

Ahojte,
rolu otca si užívam. Na začiatku to bolo náročné, stále si na to ešte zvykám, ale mám pocit, že sa to každým dňom lepší. Malá nám robí radosť.

𝙑 𝙥𝙞𝙖𝙩𝙤𝙠 𝙫𝙖́𝙨 𝙘̌𝙖𝙠𝙖́ 𝙙𝙤𝙢𝙖́𝙘𝙞 𝙯𝙖́𝙥𝙖𝙨 𝙨 𝙏𝙧𝙚𝙣𝙘̌𝙞́𝙣𝙤𝙢. 𝙑 𝙥𝙤𝙨𝙡𝙚𝙙𝙣𝙤𝙢 𝙫𝙯𝙖́𝙟𝙤𝙢𝙣𝙤𝙢 𝙯𝙖́𝙥𝙖𝙨𝙚 𝙨𝙩𝙚 𝙨𝙖 𝙧𝙤𝙯𝙞𝙨̌𝙡𝙞 𝙥𝙤 𝙧𝙚𝙢𝙞́𝙯𝙚 𝟭:𝟭, 𝙖𝙠𝙮́ 𝙯𝙖́𝙥𝙖𝙨 𝙤𝙘̌𝙖𝙠𝙖́𝙫𝙖𝙨̌ 𝙥𝙤𝙙 𝘾̌𝙚𝙗𝙧𝙖𝙩̌𝙤𝙢?

Určite nás čaká náročný súboj proti zdatnému súperovi, ale my sme momentálne na dobrej vlne a veríme, že domáci zápas zvládneme.

𝙑 𝙖𝙠𝙩𝙪𝙖́𝙡𝙣𝙚𝙟 𝙨𝙚𝙯𝙤́𝙣𝙚 𝙨𝙩𝙚 𝙥𝙤𝙙 𝙩𝙧𝙚́𝙣𝙚𝙧𝙤𝙢 𝙎𝙩𝙧𝙪𝙝𝙖́𝙧𝙤𝙢 𝙣𝙖 𝙨𝙠𝙫𝙚𝙡𝙚𝙟 𝙘𝙚𝙨𝙩𝙚 𝙫 𝙗𝙤𝙟𝙞 𝙤 𝙥𝙤𝙝𝙖́𝙧𝙤𝙫𝙪́ 𝙀𝙪𝙧𝙤́𝙥𝙪, 𝙘̌𝙖𝙠𝙖𝙡𝙞 𝙨𝙩𝙚, 𝙯̌𝙚 𝙗𝙮 𝙨𝙖 𝙫𝙖́𝙢 𝙢𝙤𝙝𝙡𝙤 𝙖𝙯̌ 𝙩𝙖𝙠𝙩𝙤 𝙙𝙖𝙧𝙞𝙩̌? 𝙋𝙧𝙚𝙙𝙨𝙖 𝙨𝙩𝙚 𝙙𝙤 𝙢𝙞𝙣𝙪𝙡𝙚́𝙝𝙤 𝙠𝙤𝙡𝙖 𝙢𝙖𝙡𝙞 𝙣𝙖 𝙠𝙤𝙣𝙩𝙚 𝙟𝙚𝙙𝙞𝙣𝙪́ 𝙥𝙤𝙧𝙖́𝙯̌𝙠𝙪 𝙯 𝙥𝙧𝙖𝙠𝙩𝙞𝙘𝙠𝙮́ 𝙨𝙢𝙤𝙡𝙣𝙚́𝙝𝙤 𝙯𝙖́𝙥𝙖𝙨𝙪 𝙨 𝘿𝘼𝘾.

Áno, prehra s DAC bola smolná, ale tá už je dávno za nami. Sme vďační, že sa nám takto darí. Veríme, že v boji o Európu zostaneme až do posledného kola tejto sezóny.

𝘼𝙩𝙢𝙤𝙨𝙛𝙚́𝙧𝙖 𝙫 𝙠𝙖𝙗𝙞́𝙣𝙚 𝙟𝙚 𝙯𝙧𝙚𝙟𝙢𝙚 𝙙𝙤𝙗𝙧𝙖́ 𝙖 𝙥𝙤 𝟮 𝙠𝙧𝙖́𝙨𝙣𝙮𝙘𝙝 𝙥𝙧𝙞𝙖𝙢𝙮𝙘𝙝 𝙠𝙤𝙥𝙤𝙘𝙝 𝙨𝙖 𝙣𝙖 𝙩𝙚𝙗𝙖 𝙨𝙩𝙧𝙚𝙡𝙚𝙘𝙠𝙮 𝙙𝙤𝙩𝙞𝙖𝙝𝙤𝙡 𝙨𝙩𝙤𝙥𝙚́𝙧 𝙅𝙖𝙣𝙠𝙤 𝙈𝙖𝙨𝙡𝙤, 𝙣𝙚𝙥𝙤𝙙𝙥𝙞𝙘𝙝𝙪𝙟𝙚𝙩𝙚 𝙨𝙖?

Áno, nálada v kabíne je dobrá, mužstvu sa darí, spoločne veríme vo svoje schopnosti. Džono ma nepodpichuje. Skôr sa sám seba pýtam, či som tých gólov nemohol dať viac 😂
Zakončil s úsmevom útočník Ružomberka Martin Regáli.
Ďakujeme
_________________________________________________
🟠⚫️ @mfk_ruzomberok

@rege16